Kdo jsem

Občas žasnu, jak je Vesmír dokonalý.

Jsem matka, manželka, babička dvouletého vnoučka, vyškolená dula a chůva. Již 20 let jsem profesionální terapeutka a díky tomu se potkávám s mnohými lidmi, v jejichž příbězích hledáme odpovědi na jejich otázky. 
 
Je pro mě ctí i radostí, pokud se při našem setkání objeví údiv, "aha" efekt a úleva, že jsme společně rozmotali klubko nesnází a od tohoto okamžiku se může dařit ještě lépe.
 
Kromě toho, že pracuji individuelně, každý měsíc uskutečňuji semináře Rodinných konstelací.
Pokud přijdete, nebudete litovat. Potkáte se se zajímavými lidmi, objevíte nové pohledy na život, zasmějete se nebo si popláčete a jako bonus zjistíte, že všichni jsou na tom podobně jako VY.

Mimo to také:

Skvěle a ráda vařím vyváženou stravu. Miluji dobré jídlo, připravuji si jej každý den čerstvé, lehké a plnohodnotné. Mám bezva osvědčené recepty a ráda vám některé předám.
Každý den ráno cvičím jógu a 2x týdně večer pro veřejnost. S jógou splývám již 25 let, je pro mě zdrojem energie, vitality, zdraví a zklidnění, bez ní bych nebyla tím, kým jsem.
Zkouším nové věci - chodím na kurzy muzikoterapie, hraji na šamanský buben, učím se zpěvu, ale to je ještě na mnoho let. Také se učím jazyky, abych se domluvila při cestování.